PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

eDWIN

18.08.2021
Lokalizacja stacji meteorologicznych na Podkarpaciu

Lokalizacja stacji meteorologicznych na Podkarpaciu

W ramach projektu "Internetowa Platforma Doradztwa i Wspomagania Decyzji w Integrowanej Ochronie Roślin" (eDWIN) można już korzystać z danych pochodzących (...)

Rusza pomoc na refundację wydatków poniesionych na bioasekurację

Rolnicy, którzy utrzymują w swoich gospodarstwach trzodę chlewną, mogą od 6 do 27 sierpnia 2021 r. ubiegać się o refundację (...)

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Podkarpaciu

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przebywał z jednodniową wizytą na Podkarpaciu. Odwiedził rodzinne gospodarstwo Państwa Tylków w Tokarni (powiat sanocki), (...)

Konferencje

04.08.2021
„Innowacje w chowie i hodowli bydła mięsnego w Polsce i na świecie”

„Innowacje w chowie i hodowli bydła mięsnego w Polsce i na świecie”

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku zaprasza rolników, hodowców bydła, przedsiębiorców, przetwórców, przedstawicieli instytucji naukowych, samorządowych i doradczych oraz innych (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info