Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Brzozowie

Kierownik: mgr inż. Tomasz Bartnicki
tel. 723 977 392 
e-mail: tomasz.bartnicki@podrb.pl

36-200 Brzozów
ul. Armii Krajowej 2
tel. (13) 434-11-89

 

Tomasz

Bartnicki

PZDR Brzozów

723 977 392

tomasz.bartnicki@podrb.pl

Zofia

Wojnar

PZDR Brzozów

723 977 359

zofia.wojnar@podrb.pl

Jerzy

Łukaszyk

PZDR Brzozów

723 977 322

jerzy.lukaszyk@podrb.pl

Magdalena

Rokita - Oleniacz

PZDR Brzozów

723 977 342

magdalena.oleniacz@podrb.pl

Kamila

Kocyłowska

PZDR Brzozów

723 977 519

kamila.kocylowska@podrb.pl

Wioletta

Wolanin - Nastał

Gmina Dydnia

723 977 311

wioletta.wolanin@podrb.pl

Kazimierz

Błaż

Gmina Jasienica Rosielna

723 977 362

kazimierz.blaz@podrb.pl

Magdalena

Ignaczyńska

Gmina Haczów

723 977 361

magdalena.ignaczynska@podrb.pl

Małgorzata

Jakiel - Kiełbasa

PZDR Brzozów

512 846 911

malgorzata.jakiel@podrb.pl

Aneta

Pelczarska - Czajka

Gmina Nozdrzec

13 431 1189

aneta.pelczarska@podrb.pl

Sabina

Kurdziel

Gmina Domaradz

723 977 402

sabina.kurdziel@podrb.pl

Kamila Bieńko PZDR Brzozów 723 977 415 kamila.bienko@podrb.pl

 

 

 

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info