Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Dębicy

Kierownik: mgr inż. Dorota Borska
tel. 723 977 309 
e-mail: dorota.borska@podrb.pl

39-200 Dębica
ul. Rynek 5
tel. (14) 677-92-57

 

Dorota

Borska

PZDR Dębica

723 977 309

dorota.borska@podrb.pl

Justyna

Jaworska

PZDR Dębica

723 977 367

justyna.jaworska@podrb.pl

Magdalena

Wałęga

PZDR Dębica

505 891 726

magdalena.walega@podrb.pl

Paulina

Mroczek

Gmina Jodłowa

723 977 365

paulina.mroczek@podrb.pl

Magdalena

Wilk

PZDR Dębica

723 977 368

magdalena.wilk@podrb.pl

Paweł

Piekarczyk

PZDR Dębica

723 977 328

pawel.piekarczyk@podrb.pl

Lidia

Wójcik

PZDR Dębica

14 677 92 57

lidia.wojcik@podrb.pl

Natalia

Jarosz

Gmina Pilzno

723 977 434

natalia.jarosz@podrb.pl

Wojciech

Kaczka

Gmina Brzostek

723 977 364

wojciech.kaczka@podrb.pl

Iwona

Szpak

Gmina Jodłowa

723 977 366

iwona.szpak@podrb.pl

 

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info