Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Jarosławiu

37-500 Jarosław
ul. Dąbrowskiego 18
tel. (16) 627-22-79

Kierownik: mgr Lucyna Perykasza
tel. 723 977 372
e-mail: lucyna.perykasza@podrb.pl

Lucyna

Perykasza

PZDR Jarosław

723 977 372

lucyna.perykasza@podrb.pl

 

Roman

Łaniosz

PZDR Jarosław

723 977 529

roman.laniosz@podrb.pl

 

Ewelina

Łatka - Kiełt

Gmina Radymno

723 977 374

ewelina.latka@podrb.pl

 

Sylwia

Smok

PZDR Jarosław

723 977 332

sylwia.smok@podrb.pl

 

Olimpia

Piórkowska - Wywrót

PZDR Jarosław

690 119 909

olimpia.wywrot@podrb.pl

 

Marek

Kiszniewski

PZDR Jarosław

723 977 423

marek.kiszniewski@podrb.pl

 

Barbara

Siupik

Gmina Roźwienica

723 977 376

barbara.siupik@podrb.pl

 

Regina

Mendiuk

Gmina Chłopice

723 977 418

regina.mendiuk@podrb.pl

 

Jadwiga

Bała

Gmina Wiązownica

723 977 370

jadwiga.bala@podrb.pl

 

Gabriel

Huk PZDR Jarosław 723 977 337 gabriel.huk@podrb.pl  

Adrian

Kamiński PZDR Jarosław 690 119 907 adrian.kaminski@podrb.pl  

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info