Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Jaśle

38-200 Jasło
ul. Mickiewicza 4a
tel. (13) 446-28-54

Kierownik: mgr inż. Justyna Berowska
tel. 723 977 312
e-mail: justyna.berowska@podrb.pl

Justyna

Berowska

PZDR Jasło

723 977 312

justyna.berowska@podrb.pl

Katarzyna

Liana

PZDR Jasło

723 977 457

katarzyna.liana@podrb.pl

Małgorzata

Osika

PZDR Jasło

723 977 514

malgorzata.osika@podrb.pl

Beata

Hendzel

PZDR Jasło

690 119 910

beata.hendzel@podrb.pl

Karolina

Igielska-Barzyk

PZDR Jasło  723 977 520 karolina.barzyk@podrb.pl
Małgorzata

Miśkowicz

Gmina Nowy Żmigród 723 977 303 malgorzata.miskowicz@podrb.pl

Maria

Mroczka

Gmina Osiek Jasielski

723 977 381

maria.mroczka@podrb.pl

Katarzyna

Rak

Gmina Skołyszyn

723 977 518

katarzyna.rak@podrb.pl

Mariola

Kranc

Gmina Kołaczyce

723 977 398

mariola.kranc@podrb.pl

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info