Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Krośnie

38-400 Krosno
ul. Żółkiewskiego 8
tel. (13) 432-45-39

p.o. kierownika:  inż. Cieślik Iwona
tel. 723 977 496
e-mail: iwona.cieslik@podrb.pl

Iwona Cieślik

PZDR Krosno

723 977 496 

iwona.cieslik@podrb.pl

Tadeusz

Potoczny

PZDR Krosno

723 977 533

tadeusz.potoczny@podrb.pl

Jakub

Pietruś

PZDR Krosno

723 977 456

jakub.pietrus@podrb.pl

Beata Węgrzyniak PZDR Krosno

723 977 516

beata.wegrzyniak@podrb.pl

Agnieszka

Kuzianik

PZDR Krosno

723 977 394

agnieszka.kuzianik@podrb.pl

Barbara

Bożek

Gmina Jedlicze

723 977 317

barbara.bozek@podrb.pl

Artur

Hac

Gmina Krościenko Wyżne

Gmina Korczyna

723 977 482

artur.hac@podrb.pl

Adrianna

Szymańska

Gmina Miejsce Piastowe

723 977 404

adrianna.szymanska@podrb.pl

Beata

Urbanek

PZDR Krosno

690 119 924

beata.urbanek@podrb.pl

Adrian

Kuźniarowicz

Gmina Chorkówka

723 977 330

adrian.kuzniarowicz@podrb.pl

Malwina

Szczudlik

Gmina Rymanów

723 977 517

malwina.szczudlik@podrb.pl

Krzysztof Józefowicz

PZDR Krosno

723 977 391 krzysztof.jozefowicz@podrb.pl
Monika Machowska

PZDR Krosno

723 977 530 monika.machowska@podrb.pl

Anna 

Chodak-Konop PZDR Krosno 723 977 437 anna.chodak@podrb.pl

Beata

Lorenc PZDR Krosno 723 977 495 beata.lorenc@podrb.pl

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info