Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Leżajsku

37-300 Leżajsk
ul. Mickiewicza 12
tel./fax (17) 242-17-97

Kierownik: mgr inż.
Monika Czop; tel. 723 977 447
-mail: monika.czop@podrb.pl

Monika

Czop

PZDR Leżajsk

723 977 447

monika.czop@podrb.pl

Zofia

Rydzik

PZDR Leżajsk

723 977 426

zofia.rydzik@podrb.pl

Urszula

Młynarska

Gmina Kuryłówka

(17) 242 17 97

urszula.mlynarska@podrb.pl

Marta

Decowska

PZDR Leżajsk

723 977 344

marta.decowska@podrb.pl

Marek

Socha

PZDR Leżajsk

512 847 026

marek.socha@podrb.pl

Zofia

Witek

PZDR Leżajsk

723 977 304

zofia.witek@podrb.pl

Monika

Wilkos

PZDR Leżajsk

723 977 314

monika.wilkos@podrb.pl

Renata

Mazurek

Gmina Grodzisko Dolne

723 977 403

renata.mazurek@podrb.pl

Janusz

Piechota

Gmina Leżajsk

723 977 379

janusz.piechota@podrb.pl

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info