Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Przemyślu

37-700 Przemyśl
ul. Kościuszki 2
tel. (16) 678-84-76

Kierownik: inż. Witold Szumełda
tel. 723 977 436
e-mail: witold.szumelda@podrb.pl

Witold

Szumełda

PZDR Przemyśl

723 977 436

witold.szumelda@podrb.pl

Lubomira

Michałuszko

PZDR Przemyśl

723 977 433

lubomira.michaluszko@podrb.pl

Agnieszka

Mościszko

PZDR Przemyśl

723 977 523

agnieszka.mosciszko@podrb.pl

Jerzy

Fedyna

PZDR Przemyśl

723 977 504

jerzy.fedyna@podrb.pl

Sabina

Musz-Szczepańska

PZDR Przemyśl

690 119 920

sabina.musz@podrb.pl

Monika

Szpetman

PZDR Przemyśl

723 977 385

monika.szpetman@podrb.pl 

Wiesław

Majda

Gmina Przemyśl

723 977 329

wieslaw.majda@podrb.pl

Danuta

Roman

Gmina Fredropol

690 977 353

danuta.roman@podrb.pl

Beata

Pisulak

Gmina Medyka

723 977 438

beata.pisulak@podrb.pl

Anna

Glesmann

Gmina Stubno

723 977 441

anna.glesman@podrb.pl

Maria

Rychlicka

Gmina Żurawica

723 977 375

maria.rychlicka@podrb.pl

Adam

Kaszycki

Gmina Dubiecko

690 119 890

adam.kaszycki@podrb.pl

Krzysztof

Romaniak

PZDR Przemyśl

723 977 316

krzysztof.romaniak@podrb.pl

Jagoda

Głuszek

PZDR Przemyśl

723 977 346

jagoda.gluszek@podrb.pl

Joanna Panio PZDR Przemyśl 723 977 448 joanna.panio@podrb.pl

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info