Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Rzeszowie

36-020 Tyczyn
ul. Świętego Krzyża 14
tel. (17) 230 29 69
tel. (17) 230 29 68

p.o. kierownik: mgr inż. Paweł Rabczak
tel. 723 977 537
e-mail: pawel.rabczak@podrb.pl

Paweł

Rabczak

PZDR Rzeszów

723 977 537

pawel.rabczak@podrb.pl

Tadeusz

Litwin

PZDR Rzeszów

723 977 335

tadeusz.litwin@podrb.pl

Małgorzata

Greszta

PZDR Rzeszów

723 977 334

malgorzata.greszta@podrb.pl

Katarzyna

Kaszycka

Gmina Błażowa

723 977 539

katarzyna.kaszycka@podrb.pl

Aleksandra

Fudali

PZDR Rzeszów

723 977 686

aleksandra.fudali@podrb.pl

Marek

Owsiany

Gmina Rzeszów

723 977 490

marek.owsiany@podrb.pl

Katarzyna

Bajda

Gmina Chmielnik

723 977 458

katarzyna.bajda@podrb.pl

Franciszek

Domin

Gmina Dynów

723 977 459

franciszek.domin@podrb.pl

Henryk

Sądej

Gmina Kamień

723 977 462

henryk.sondej@podrb.pl

Tadeusz

Furman

Gmina Sokołów Małopolski

723 977 466

tadeusz.furman@podrb.pl

Iwona

Jurek

Gmina Tyczyn

723 977 463

iwona.jurek@podrb.pl

Katarzyna

Rogus

Gmina Hyżne

723 977 487

katarzyna.rogus@podrb.pl

Agata

Zdun - Słowik

Gmina Świlcza

723 977 455

agata.zdun@podrb.pl

Anna 

Wrzos PZDR Rzeszów 723 977 358 anna.wrzos@podrb.pl

Marek

Pałka PZDR Rzeszów (17) 230 29 69 marek.palka@podrb.pl

Wiesław 

Dudek PZDR Rzeszów (17) 230 29 69 wieslaw.dudek@podrb.pl

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info