podrb

Ostatnie dni na ubieganie się o wsparcie na małe przetwórstwo i RHD

46 wniosków opiewających na kwotę 8,2 mln zł zarejestrowano na razie w ARiMR, w trwający jeszcze tylko do 28 stycznia (...)

podrb

Niewiele czasu zostało na rozliczenie wydatków przez KGW

Dotychczas do ARiMR trafiło blisko 4 tys. sprawozdań z wydatków poniesionych w 2021 roku przez koła gospodyń wiejskich na działalność (...)

Czwarta edycja Podkarpackiego Bazarku już  12 lutego!!

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza wszystkich sympatyków zdrowej oraz ekologicznej żywności pochodzącej bezpośrednio od najlepszych podkarpackich producentów.

Zakupy prosto od rolników na Podkarpackim Bazarku

W sobotę, 15 stycznia, przed Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbył się już po raz trzeci Podkarpacki Bazarek.

podrb

Tylko do 31 grudnia KGW mają czas na wydanie środków na prowadzenie działalności statutowej, a wydatki muszą rozliczyć do końca stycznia.

Panie z kół gospodyń wiejskich otrzymały w tym roku z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa blisko 55,9 mln zł na (...)

Podwyższone stawki na zwrot podatku akcyzowego 2022

Przy określaniu stawki zwrotu podatku akcyzowego na 1 litr oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na 2022 roku. zostały uwzględnione skutki (...)

podrb

Plan strategiczny dla wspólnej polityki rolnej na lata 2023-2027 przyjęty przez radę ministrów

Rada Ministrów przyjęła uchwałę w sprawie przyjęcia projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata (...)

Trzeci Podkarpacki Bazarek już 15 stycznia!

REGULAMIN KONKURSU pn. „My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas“

Lubisz malować rysować, wyklejać? Zauważyłaś/eś zmiany w Twojej okolicy-to jest konkurs dla Ciebie. Hasło przewodnie konkursu brzmi "My i RYBY" Konkurs (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info