PODBR
PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

Zagrody edukacyjne

Zagroda edukacyjna to przedsięwzięcie prowadzone przez mieszkańców wsi na obszarach wiejskich. W ramach tego przedsięwzięcia można przyjmować dzieci i młodzież (...)

Ekologia

12.03.2021
Mało znane rośliny jagodowe

Mało znane rośliny jagodowe

Jeszcze kilka lat temu nowymi, uprawianymi gatunkami roślin jagodowych były borówka wysoka oraz aronia. Obecnie znacznie poszerzył się asortyment roślin (...)

Konkursy

11.03.2021
Zaprezentuj się w konkursie „SPOSÓB NA SUKCES”

Zaprezentuj się w konkursie „SPOSÓB NA SUKCES”

Rusza XXI edycja konkursu „SPOSÓB NA SUKCES”, celem którego jest wyróżnianie i promowanie najciekawszych przedsięwzięć związanych z przedsiębiorczością , które (...)

Pierwsze ognisko HPAI w 2021 r. na terenie województwa podkarpackiego!

W powiecie ropczycko-sędziszowskim, w gminie Ostrów, na fermie drobiu liczącej ponad 5 tysięcy indyków wykryto ognisko ptasiej grypy.

Konkursy

10.03.2021
Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP organizowany jest przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zainicjowany przez Małżonkę (...)

Konferencje

09.03.2021
Turystyka kulinarna to doskonała promocja Podkarpacia

Turystyka kulinarna to doskonała promocja Podkarpacia

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 8 marca odbyła się konferencja „Turystyka kulinarna szansą na rozwój obszarów wiejskich”. W (...)

Przedsiębiorczość, działalność gospodarcza, działalność pozarolnicza

Przedsiębiorczość to zorganizowany proces działań ukierunkowany w danych warunkach na wykorzystanie nowatorskiego pomysłu w celu generowania korzyści na rynku. W (...)

Idea gospodarstwa opiekuńczego

Gospodarstwa opiekuńcze wpisują się w nurt tzw. rolnictwa społecznego. Jest to alternatywne podejście do rolnictwa opierające się na założeniu, że (...)

Żywienie a zdrowie

Żywienie to bardzo ważny czynnik wpływający na zdrowie człowieka już od najmłodszych lat. Prawidłowe żywienie powinno polegać na dostarczeniu organizmowi (...)

Pieniądze na kredyty preferencyjne dla rolników

8 lutego 2021 r. na internetowej platformie aplikacyjnej ARiMR udostępnił współpracującym bankom na 2021 r. limity akcji kredytowej oraz środki (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info