PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

Dopłaty do nawozów – wnioski wypełniamy bezpłatnie

Wnioski o udzielenie pomocy można składać do 16 maja 2022 r. w Biurze Powiatowym Agencji właściwym ze względu na miejsce (...)

LOKALNE PARTNERSTWO DS. WODY

W związku z kontynuacją projektu Lokalnych Partnerstw ds. Wody (LPW) na terenie województwa podkarpackiego odbyły się w bieżącym roku spotkania (...)

PROW

04.05.2022
Do 100 tys. euro rocznie na tworzenie grup i organizacji producentów – nabór wystartował

Do 100 tys. euro rocznie na tworzenie grup i organizacji producentów – nabór wystartował

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa po raz jedenasty uruchomiła nabór wniosków o dofinasowanie na tworzenia grup producentów i organizacji producentów. (...)

Konkursy

28.04.2022
Konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2022

Konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2022

Zapraszamy do udziału w XXI edycji ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2022 na najlepszy regionalny i tradycyjny (...)

Gryka, proso, samopsza – dopłaty

Jednym z celów działania rolno-środowiskowo-klimatycznego realizowanego w ramach PROW 2014-2020 jest ochrona różnorodności biologicznej. Służyć ma temu szczególnie Pakiet 6. (...)

eDWIN

27.04.2022
Projekt eDWIN - uruchomienie strony internetowej

Projekt eDWIN - uruchomienie strony internetowej

​​​​​​​Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale jest partnerem realizowanego pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi projektu pod nazwą „Internetowa (...)

Siew kukurydzy

Kolejny bardzo pracowity dzień na Polu Doświadczalnym za nami.

Konkursy

25.04.2022
Rusza kolejna edycja konkursu AGROLIGA

Rusza kolejna edycja konkursu AGROLIGA

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu AgroLiga 2022. Na szczeblu wojewódzkim organizowany jest on przez (...)

Będzie zielono…

Pracownicy Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego wraz z firmą Sowul & Sowul Sp. z o.o. polskim producentem materiału siewnego traw (...)

eDWIN

21.04.2022
Wirtualne gospodarstwo - praktyczny pomocnik rolników w ramach platformy eDWIN

Wirtualne gospodarstwo - praktyczny pomocnik rolników w ramach platformy eDWIN

Ostrzeżenia przed załamaniem pogody, szkodnikami i zagrożeniami na polu, szybki kontakt z doradcą rolniczym oraz porady, kiedy i w jakiej (...)

Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej – termin naboru przedłużony do 31 maja 2022 r.

Termin naboru wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie (...)

Ogórek – jedno z najczęściej uprawianych warzyw

Ogórek jest jednym z warzyw najczęściej wysiewanych w naszych ogródkach. Pielęgnacja jego nie jest zbyt skomplikowana i za niewielki trud (...)

Dopłaty do międzyplonów

W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, realizowane jest działanie rolno-środowiskowo-klimatyczne, które ma za zadanie promowanie praktyk przyczyniających (...)

Rolnictwo zrównoważone – zasady realizacji

Istotą działania rolno-środowiskowo-klimatycznego, realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, jest promowanie praktyk przyczyniających się do zrównoważonego (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info