Kalendarium - Konferencje

W celu zapisania się na konferencję, prosimy o przejście do zakładki "Szkolenia", następnie z listy rozwijanej wybrania formy "Konferencja". Po kliknięciu "Wyszukaj" możliwy będzie wybór i zapis na interesujące nas wydarzenie (zakładka "Szczegóły").

VIII Forum Pszczelarskie pt. „Stalowa pszczoła nie istnieje” - 22 września 2023 r.

Setki pszczelarzy z południowo-wschodniej Polski weźmie udział w konferencji. Wydarzenie odbędzie się w Stalowej Woli na auli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej.

Chów, hodowla, wsparcie, sprzedaż i kierunki rozwoju - zwierzęta jeleniowate w gospodarstwie" - konferencja

W dniu 16 czerwca 2023 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie, odbędzie się wydarzenie pt. „Chów, hodowla, (...)

„Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Powiatu Rzeszowskiego?” - debata w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego

Fundacja Misji Obywatelskiej organizuje debatę „Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Powiatu Rzeszowskiego"? realizowaną w ramach projektu pn. „Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość (...)

„Oto recepta na sukces" - bezpłatna konferencja w Boguchwale

Serdecznie zapraszamy do udziału w prezentacji i dyskusji na temat promocji i sposobów na wyróżnianie tradycyjnych wędlin w regionie.

Nowoczesne technologie w pasiece

W minioną sobotę 25.03.2023 r., w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się konferencja pszczelarska pn. „Współczesna gospodarka pasieczna”. (...)

Nowe działania prośrodowiskowe

Praktycy o ekoschematach

W związku z wejściem Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale (...)

Jak ograniczyć straty i marnotrawstwo żywności?

Straty żywności i jej marnotrawienie są obecnie jednym z największych wyzwań globalnych. O sposobach ich ograniczania rozmawiali uczestnicy konferencji, która (...)

Współczesna gospodarka pasieczna

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale serdecznie zaprasza pszczelarzy oraz osoby zainteresowane tematyką pszczelarstwa na konferencję pn. „Współczesna gospodarka pasieczna”, (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info