Ubój zwierząt na własny użytek

Dużymi krokami zbliżają się Świata Bożego Narodzenia pachnące wiejska kiełbasą i domowymi wyrobami. Te produkty poszłyby już dawno w (...)

Pszczoły dawniej i dziś

Zbliżające się święta to idealny czas na przeczytanie kilku słów o wierzeniach na temat pszczół. Zwyczaje i przesądy z nimi (...)

Elektroniczny krok do dofinansowania z PS WPR 2023-2027

Już od 20 listopada tego roku do 18 stycznia 2024 r., pszczelarze, organizacje zrzeszające pszczelarzy, ośrodki doradztwa rolniczego i jednostki (...)

Sztuka pszczelarstwa

Zimowla rodzin pszczelich i sposób przygotowania pszczół do tego okresu to najważniejsze, a zarazem najtrudniejsze zadanie dla pszczelarza.

Alternatywne kierunki produkcji zwierzęcej - Daniele

Poszukując dodatkowych dochodów w gospodarstwie warto rozważyć alternatywne kierunki produkcji. Jedną z takich „alternatyw” jest chów danieli.

Apiterapia z wykorzystaniem mniej znanych produktów pszczelich

Do produktów pszczelich znanych i stosowanych powszechnie w apiterapii należą produkty zbierane przez pszczoły z materiału roślinnego i częściowo przez nie przetwarzane (...)

„Nowoczesne technologie chowu i hodowli bydła ras mięsnych” - szkolenie dla podkarpackich rolników

Do pobrania elektroniczna III wersja książeczki edukacyjnej pt. „Rybki, Ryby i Rybeczki z morza, jeziora, stawu, rzeczki"

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą zaktualizowaną wersją książeczki pt. „Rybki, ryby i rybeczki z morza, jeziora, stawu, rzeczki”, przygotowaną (...)

Miód i jego cudowne właściwości

Miody są nie tylko słodkim dodatkiem do naszego jedzenia, ale również posiadają wiele korzystnych właściwości zdrowotnych.

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info